56240 gości było na naszej stronie.

191 dni do końca roku szkol.

Dziękujemy za Państwa głosy w VI edycji Budżetu Obywatelskiego

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 202 przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 2 w Łodzi pragnie serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali swoje głosy na dwa nasze projekty, na realizację których zebraliśmy środki.

Udało się. Państwa postawa, a przede wszystkim zrozumienie naszych potrzeb jest dla nas szczególnie ważne i cenne.

Pierwszy projekt pozwoli całej naszej społeczności na realizację wielu wspólnych planów i osiągnięcie założonych celów. Pozwoli na większe zintegrowanie naszej społeczności.

Na ten projekt oddano 518 głosów.

Nasz drugi projekt pozwoli wspierać naszych Uczniów i Rodziców o szczególnych potrzebach emocjonalnych, ważnych dla nas wszystkich. Pozwoli nam to znacznie rozwinąć możliwości mając odpowiednie środki.

Na ten projekt oddano 299 głosów.

Projekty będą realizowane w 2019 roku.

Cieszy nas fakt, że  wielu mieszkańców wykazuje zainteresowanie naszymi potrzebami. Budżet Obywatelski to narzędzie, dzięki któremu sami decydujemy o tym, co jest najważniejsze do wykonania. Wszyscy jesteśmy Bohaterami w swoim mieście.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za wspieranie naszych inicjatyw. Państwa zaangażowanie właśnie przyniosło  znaczący efekt.

Dziękujemy.

Zwycięzkie dwa projekty Budżetu Obywatelskiego wręczane przez Prezydenta Łodzi p. Hannę Zdanowską.

Dwa nasze projekty

Szanowni Rodzice i wszyscy Przyjaciele naszej placówki.

Od 15 września do 07 października 2018 można oddawać głosy na wnioski złożone do VI edycji Budżetu Obywatelskiego.

My złożyliśmy dwa, które zostały zaakceptowane.

Prosimy Was zagłosujcie na nas.

• W0015NO - Boisko wielofunkcyjne przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 2 w Łodzi, Grabińska 3b.

Wykonanie prac dotyczących korytowania bieżni na boisku, wykonanie podsypki piaskowej, podbudowa z  kruszyw łamanych, ława, pod krawężniki betonowe, położenie warstwy elastycznej. Wyrównanie terenu, drenażu z systemem odprowadzania wody. Wykonanie prac dotyczących przygotowania podłoża do położenia instalacji eklektycznej, zakup sprzętu oświetleniowego i zainstalowanie. Wykonanie prac dotyczących korytowania skoczni na boisku i wykonanie skoczni piaskowej, podestu i toru rozbiegu. Nawierzchnia wykonania prac dotyczących korytowania, podbudowa z kruszyw łamanych, ława, pod krawężniki betonowe.

• W0014NO - Zajęcia pozalekcyjne wspierające uczniów w radzeniu sobie w trudnościach   emocjonalnych nakierowanych również na rodziców uczniów.

Projekt powstał na podstawie diagnozy przeprowadzonej wśród uczniów SP nr 202 oraz w odpowiedzi na potrzeby rodziców. Grupą docelową są m.in. uczniowie z problemami adaptacyjnymi, zaburzeniami komunikacji społecznej i zachowaniami dysfunkcyjnymi. Program projektu ukierunkowany jest na pomoc w  dostosowaniu się dzieci do otaczającego świata oraz wzmacniania poczucia ich własnej wartości. Dla rodziców przewidziane są warsztaty podnoszące umiejętności wychowawcze.

Aby zagłosować należy przejść do aplikacji głosowania i wybrać zakładkę przejdź do głosowania.

Adres strony:  https://budzetobywatelski.uml.lodz.pl/

• Więcej informacji w zakładce wydarzenia.
  • Dziękujemy za oddane na nas głosy:)

BOISKO WIELOFUNKCYJNE PRZY ZESPOLE SZKOLNO – PRZEDSZKOLNYM NR 2                UL. GRABIŃSKA 3 B

BOISKO DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 202 IM. JANA PAWŁA II

OD DNIA 01.09 - 31.10. 2018r.

CZYNNE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

• Witkacego

Bezpieczeństwo w Internecie

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej

sfinansowane ze środków budżetu państwa

otrzymanego za pośrednictwem

6.700,00

Wiesława Sobczyk

Szanowni Państwo!
W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła bierze udział w „Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa”. Jest to rządowy program dotyczący wspierania w latach 2016-2020 szkół i bibliotek pedagogicznych w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Zapraszamy Państwa do wsparcia naszej szkoły w propagowaniu czytelnictwa wśród Państwa dzieci, a naszych uczniów – zarówno tych najmłodszych, jak i młodzieży. Można to zrobić poprzez włączenie się w akcję „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Zapraszamy do zapoznania się z listem inicjatorki akcji, Ireny Koźmińskiej, skierowanym do rodziców.Cała Polska Czyta Dzieciom

Ponadto, uczniowie klas I-VIII zrealizują jeden projekt edukacyjny we współpracy z biblioteką szkolną.

Raport z ewaluacji Kuratorium Oświaty w Łodzi