url niezgodny z rzeczywistym dostepem II szkolny konkurs Moja ulubiona postać z komiksu - Szkoła Podstawowa nr 202 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Łodzi

II szkolny konkurs Moja ulubiona postać z komiksu

W dniu 22.03. br. (czwartek) odbyło się uroczyste podsumowanie II edycji szkolnego konkursu plastycznego „Moja ulubiona postać z komiksu”. W konkursie wzięło udział 37 uczniów z klas IV-VII. Komisja konkursowa wyłoniła 5 laureatów – uczniowie ci otrzymali nagrody: profesjonalne materiały do prac plastycznych, które pozwolą im na rozwijanie swoich zainteresowań. Nagrody te zostały ufundowane przez sponsora. Wyróżniono 7 uczniów, którzy również zostali nagrodzeni. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodki poczęstunek.

Uroczystość uświetniła grupa uczniów klasy V i VI, prezentując taniec nowoczesny. Po konkursie zorganizowano wystawę wszystkich prac plastycznych, zgłoszonych do konkursu. Wystawa jest dostępna dla społeczności szkolnej.

Organizatorzy konkursu gratulują uczestnikom i zapraszają do udziału w III edycji.

Moja ulubiona postać z komiksu Wicedyrektor E. Bednarek P. Rafał Dąbrowski Laureaci Wyróżnieni uczniowie Wyróżnieni uczniowie Występ taneczny Publiczność Wystawa prac Prace laureatów Prace wyróżnione Prace uczestników