44350 gości było na naszej stronie.

-56 dni do końca roku szkol.

Spotkanie autorskie z Grażyną Bąkiewicz

W czwartek, 19 kwietnia o godzinie 10.40, w naszej szkole odbyło się spotkanie ze znaną i lubianą autorką książek dla dzieci i młodzieży, Grażyną Bąkiewicz. W spotkaniu uczestniczyła młodzież z klas szóstych, a także przedstawiciele grona pedagogicznego. Krótkie streszczenie treści książek -
- w głównej mierze historycznych - wywołało niezwykłe zainteresowanie przybyłych gości.
Pisarka przedstawiła krótko swoją drogę do spełnienia, jakim okazało się być dla niej przelewanie na papier obrazów powstających w jej niezwykle rozwiniętej wyobraźni. Dowiedzieliśmy się, jak ważne jest dla niej obcowanie z piórem. Młodzież otrzymała wiele cennych rad, mających pomóc realizacji ich marzeń, które według Pani Bąkiewicz spełniają się zawsze, kiedy gorąco tego pragniemy i dajemy z siebie wszystko, by dopomóc szczęściu.
Istniała możliwość zakupu książek autorstwa naszego gościa, a także otrzymania wpisu z dedykacją, z czego rzecz jasna wiele osób skorzystało. Na koniec udzieliła odpowiedzi na wiele pytań uczestnikom spotkania, poleciła książki do przeczytania i chętnie wpisała autograf młodym miłośnikom jej twórczości.

Marlena Bartos
Angelina Klimkiewicz

Grażyna Bąkiewicz Pisarka z wicedyrektor A. Frączkowską Uczniowie klas szóstych Grażyna Bąkiewicz prezentująca swoje książki Grażyna Bąkiewicz prezentująca swoje książki Widownia Grażyna Bąkiewicz prezentująca swoje książki Widownia - uczniowie klas szóstych Grażyna Bąkiewicz prezentująca swoje książki Pisarka Uczennice dziękują za spotkanie Grażyna Bąkiewicz Rozdawanie autografów i dedykacji Rozdawanie autografów i dedykacji Rozdawanie autografów i dedykacji Rozdawanie autografów i dedykacji