Drodzy Uczniowie i Rodzice

W Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego (ul Kopcińskiego 29) od października 2018 roku organizowane będą zajęcia:

• Akademii Młodych Twórców;
  • Twórczej Szkoły Komputerowej Dziecięcej Akademii Młodych Twórców.

W ramach Twórczej Szkoły Komputerowej dla uczniów szkół podstawowych organizowane będą warsztaty:

• klasy III - IV programowanie robotów mobilnych;
  • klasy IV - VI programowanie w Scratchu.

Zajęcia odbywać się będą co drugi poniedziałek od 17.00 - 19.00.

W zajęciach Dziecięcej Akademii Młodych Twórców (grupa konstruktorów i programistów) prowadzonych raz w miesiącu uczestniczyć mogą dzieci w wieku 6 -9 lat. Tematyka zajęć dotyczyć będzie zagadnień związanych z informatyką, elektroniką, fotografią cyfrową, przyrodą.

Dla uczniów klas VII -VIII przewidziane są warsztaty - programowanie w C++. Zajęcia będą się odbywały w każdą środę od 17.00 - 18.30.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w w/w warsztatach prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszenia na stronie www:

rejestracja.wckp.lodz.pl

Rejestracja tylko po uzgodnieniu z Rodzicami i wyrażeniu przez nich zgody. Formularz wypełnia Rodzic dziecka.

Pamiętajmy są to dodatkowe zajęcia na które będą zawozić Was Rodzice.

O zakwalifikowaniu oraz konkretnym terminie rozpoczęcia zajęć uczestnicy i ich opiekunowie zostaną poinformowania drogą elektroniczną.

Informacje opublikowała Anna Janik