Kadra

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 202,

w skład, którego wchodzi:
Szkoła Podstawowa nr 202 im. Jana Pawła II
Przedszkole Miejskie nr 228

mgr Wiesława Sobczyk

Wicedyrektorzy

mgr Ewa Hoffmann
mgr Agata Frączkowska
dr Agnieszka Leska-Dorenda

Nauczyciele kształcenia zintegrowanego: 

mgr Beata Dubel - 2c          
mgr Anna Grzesiak - 2a
mgr Iwona Jacek - 1a
mgr Izabela Jagodzińska - 2b
mgr Bożena Kaczmarek - 3c
mgr Agnieszka Ożga -3a
mgr Elżbieta Potrzeszcz - 3b
mgr Barbara Szczepańska - 1b
mgr Dorota Szulkowska w zastępstwie  mgr Anna Kowalska - 3d 
mgr Agnieszka Marosik - 1c
mgr Iwona Nowak -1d

Nauczyciele II etapu edukacyjnego: 

mgr Magdalena Nosewicz-Saleh – język polski, historia
mgr Dorota Hokusz – język polski
mgr Beata Jakubowska - język polski
mgr Oliwia Plich - język polski
mgr Justyna Sereczyńska - język polski, historia
mgr Bożena Boleska – język angielski
mgr  Krystyna Marchel – język angielski
mgr Katarzyna Sobierajska-Sroka – język angielski
mgr Anna Gaj – język angielski
mgr Agnieszka Tomaszewska – język angielski
mgr Julita Szadkowska - język angielski
mgr Karolina Adamas- język angielski
mgr Sakowicz Mariola - język niemiecki
mgr Magdalena Joachimiak - język hiszpański
mgr Mirosława Maj – matematyka
mgr Anna Żak – matematyka
mgr Gabriela Świderek - matematyka
mgr Agata Klepacz - matematyka
mgr Anna Nogacka – historia, wos
mgr Damian Sobusiak - historia
mgr Katarzyna Malarczyk – przyroda
mgr Anna Woźniak – przyroda, biologia
mgr Katarzyna Sendal - przyroda, geografia, doradztwo zawodowe
mgr Agnieszka Pilich - chemia
mgr Aneta Toll - Czyżo - fizyka
mgr Paweł Sofiński – informatyka, zajęcia komputerowe, etyka, wdż
mgr Anna Janik - informatyka, zajęcia komputerowe
mgr Filip Marciniak – muzyka
mgr Rafał Dąbrowski – plastyka
mgr Paweł Chwaliński - technika
mgr Siostra Dorota Tomczyk – religia
lic. Jolanta Juszczyk – religia
mgr Anna Kisiel – religia
mgr Anna Kobylańska - Przybyła - religia
mgr Piotr Dardziński - religia
mgr Maria Olejniczak – wychowanie fizyczne
mgr Jacek Jędrzejczak – wychowanie fizyczne
mgr Witold Kapral – wychowanie fizyczne, piłka ręczna
mgr Magdalena Frąckiewicz - wychowanie fizyczne
mgr Michał Beta - wychowanie fizyczne
mgr Iwona Wójcik – pedagog
mgr Marlena Bartos – nauczyciel bibliotekarz
mgr Jacek Grela – świetlica szkolna
mgr Angelina Klimkiewicz – Jajszczyk  – historia, wdż
mgr Cezary Książek – świetlica szkolna, wychowanie fizyczne
mgr Filip Bąbik - świetlica szkolna
mgr Elżbieta Bednarek - nauczyciel bibliotekarz
mgr Ewelina Kamelak - świetlica szkolna
mgr Danuta Gierczak – świetlica szkolna
mgr Dorota Jakuszewska – psycholog
mgr Magdalena Milewska – świetlica szkolna
mgr Agnieszka Szubska – świetlica szkolna
mgr Beata Nadarzyńska - doradca metodyczny